Yazılım

Threads takipçi kazandıran sistemler

Threads ve Twitter arasındaki farklar

Threads platformu Facebook ve İnstagram kurucusu Mark Zuckerberg tarafından duyuruldu şuan için mobil olarak hayatımıza giriş yaptı.

Threads ve Twitter arasındaki farklar nelerdir?

En önemli farklardan birisi karakter sınırıdır.

Threads platformunda kayıtlı kullanıcılarının paylaşımlarını 500 karakterle sınırlamakta, Twitter’da bu sınırlama, doğrulanmamış hesaplar için 280 karakter olarak sınırlanmaktadır.

Kullanıcıların Twitter’a tepkisinin büyük olduğu sorun ise limitli görüntüleme sistemini duyurmasıdır. Threads platformunda herhangi bir görüntüleme limit bulunmamaktadır.

Threads uygulamasında video içerik paylaşımında 5 dk süre belirlerken Twitter’da bu süre tık onayı olmayan kullanıcılar için 2 dakika 20 saniyedir.

Threads şuan için reklamsız hizmet vermektedir. Twitter reklamlar bulunmaktadır. Tabi bu yeni olduğundan dolayı bu şekildedir geçen zaman süre içerisinde reklamlar threads uygulamasın dada karşımıza çıkacaktır.

Takipçi satın alabileceğiniz siteler

  • Sosyora
  • Sosyalify
  • Instaavm
  • SosyalZone
Takipçi kazandıran siteler

Threads uygulamasını nasıl indirebilirim?

App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilir. Threads uygulamasını mobil cihazına indirdikten sonra uygulamayı açınca Theards hesabınızı Instagram profil bilgileriniz ile oluşturabilirsiniz.

Şöyle bir sorun var kayıt oldunuz ve silmek istiyorsunuz instagram kaydınızı da silmek gerekecektir. Bu önemli maddeyi sizlere hatırlatayım.


Homm Bitkisel kazanç planını öğrenmek için TIKLAYINIZ

(Visited 57 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu