Network Marketing Firmaları

Som international Network Firması

Som İnternational network

Som international network firması

Som international firması 2022 tarihinde Eskişehir ilinde açılmış Türk firmasıdır.

Som international kurucusu Enes Sevinç’tir

Som international Kazanç Planı

Parekende geliri : backoffice sayfanızda yaptığınız indirimli alışveriş ile elde ettiğiniz ürünleri minimum %40 kar koyarak satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Profesyonel Başlangıç Bonusu : 6 ay hediye aktiflik profesyonel olarak başlayan veya ilk alışveriş tarihinden itibaren yedi gün içerisinde paketini profesyonel pakete yükselten networkerlar altı ay ücretsiz aktiflik kazanç elde etmektedir.

Referans primi : Sınırsız sayıda kişiye referans olabilir ve sınırsız sayıda bu kazancı elde edebilirsiniz.

Referansınızla kayıt olan kişilerden yaptığı alışveriş tutarlarından kaç puan elde ettiyse %25 ini dolar olarak kazanırsınız.

Hediye ürün : İki kola sahip olmanızda minimum 100pv iki kişi yeni kayıt yapıldığında aktiflik süreniz uzar. Bir paket hediye ürün hediyesini hak kazanırsınız.

3R bonusu : Aktifliğini tamamlandı ise bireysel olarak 100pv ve üzeri alışveriş yapan üç tane 1. sıra bağımsız girişimci kaydı 2. sıra bağımsız girişimci kayıtlarının alışverişleriyle birlikte toplamda 750 PV puan oluşturan bağımsız girişimci 50$ gelir elde eder.

4R bonusu : Aktifliğiniz tamamlandığı dönemde 100 pv alışveriş üzeri dört kişi 1.sıra bağımsız girişimci kaydı ve 2.sıra bağımsız girişimci kaydı toplamda 1000 pv puan oluşturan bağımsız girişimci 100 $ gelir elde eder.

Binary geliri : İki hafta süre boyunca binary ağacında sizden sonra yapılan alışveriş puanları üzerinden hesaplanmaktadır. Bu ödemeyi alabilmeniz için, sizden sonraki binary organizasyonunda sağ ve sol ekibinizdeki kişilerin alışveriş puanlarının toplamı;

  • Kısa kolda minumum 750 pv üzeri olduğunda
  • Sizin ve size bağlı sağ ve sol ekibinizde birer 1. aktif sıra olması halinde
  • Eşleşme primi 35.000$ ya kadar tahsil edilebilir.

Network marketing sektörüne başarılı giriş yapan Som international firmasına ve çalışmak isteyen networker adaylarına başarılar dileriz.


Homm Bitkisel kazançlarını incelemek için tıklayınız


Yazımızı nasıl buldunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Visited 225 times, 1 visit(s) today

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp
Destek Hattı
Merhaba, Size Homm Bitkisel işimiz hakkında nasıl yardımcı olabilirim?