Magazin

Sedat Polat ve Elif Nur Yel

Kısmetse olur Aşkın gücü programının sevilen çifti Sedat Polat ve Elif Nur Yel

Sedat Polat ve Elif Nur Yel Youtube programı Kısmetse olur aşkın gücü programında sevilen yakıştırılan çift olarak gündemdedir.

Elif’in Sedat’a Aşkı

Kısmetse olur aşkın gücü programına sonradan dahil olan Elif Nur Yel direk olarak Sedat Polat’a talip olarak geldi. İlk medyada gündem olan Elif’in 19 yaşında olmasıydı izleyiciler tarafından yorumlarda epeyce tartışıldı. Tanıma aşamasına geçen çift Sedat’ın Simge’yi tanımak istediğini söylemesi üzerine bir ayrılık yaşamıştı.

Sedat Simge Tanışma Yolu

Elif’le tanıma yolundayken birden Simge değişikliği izleyenleri şaşırtmıştı. Simge’nin evdeki tartışmaları sebebiyle tanışma zamanı iki çift içinde sonlandı.

Sedat ve Elif Barışması

Sedat’ın Simge’yi tanıma zamanında Elif’e yakınlaşmaya çalışan Zeyd iletişimi kurmuş ve araları iyi duruma gelmişti. Ta ki eleme gününde Sedat ve Zeyd eşleşene kadar son kararda Elif’e kalmıştı. Bu durum kurgu mu? Öylemi denk geldi bilemiyoruz tabi ki ama Elif kalbinin sesini dinleyerek Sedat için Zeyd’in gitmesini istedi. Sonrası Sedat ile kırmızı oda görüşmesinde kalbinin sesini dinlediğini söyleyen Elif uğraşı ve değer vermesiyle Sedat’ı tekrar kazandı. Elif’in giyimi yüzünden kavga çıkaran Sedat bir barışık bir ayrılık eşiğinde programa devam etmektedir.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü

Kısmetse olur aşkın gücü programı YouTube üzerinden yayınlarına devam etmektedir. Elenen karakterler yeni gelen karakterler devam etmektedir. Bu sezon başarılı izlemeye ulaşan program dolu dizgin takipçileriyle buluşmaya devam etmekte.


Kısmetse Olur sevilen diğer çift Aybüke ve Tolga çifti için TIKLAYINIZ.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu