Network Marketing Firmaları

Pierre Cardin Network

Pierre Cardin

Pierre Cardin Network | Nasıl satış yapabilirim? Ne kadar kazanırım?

Satışı kime yapabilirsiniz?

Hayatınızda irtibat halinde olduğunuz tüm insanlar, çevrenizdeki kişiler sizin müşterinizdir.  Unutmayalım ki para dosttan kazanılır. Çünkü satışını yaptığınız ürünlerin tümü her kişinin ihtiyacı olan ürünlerdendir. Herkesin kullanabileceği ve ihtiyacı olduğu ürünlerden olduğundan dolayı çevrenize satış yapmak hiçte zor olmayacak sizin için, Bu ürünlerin satışını katalog üzerinden yaparak kar elde edebilir, para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Satışı Kimler yapabilir? Pierre Cardin Kazandırıyor mu?

Bu iş modelini yapmak için herhangi bir tecrübeye ihtiyacınız yoktur. İster  ek gelir olarak bu işi yapabilir isterseniz, devamlı tam zamanlı iş olarak görüp pazarlama yeteneklerinizi kullanarak iyi satış hedeflerine ulaşabilirsiniz. Bu işi kimler yapabilir? Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler, esnaf, vardiyalı çalışanlar  ek gelir elde etmek isteyen herkes bu işi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir. Özellikle ev hanımları evlerine destek olmak için, mutfak masrafları çocuklarınızın temel ihtiyaçları konusunda ev gelirine destek olabilirsiniz.

Pierre Cardin satış yapılan üründen ne kadar kazanırım?

Satışını yaptığınız ürünlerin katalog fiyatları üzerinden size büyük kar oranı kalacaktır. 3.000 liralık bir satış yaptığınızda size 1.000 TL kar sizin olacaktır. 150 TL lik bir ürün satışını yaptığınızda ise 50 TL size kar kalacaktır. Katalogda 150 lira olan bir ürünü sizler bizden 100 liraya satın alacaksınız. Böylece 150 liralık satış yapacak ve elde ettiğiniz kar size ait olacaktır.

Örnek;

150 TL ürün sattığınızda elde edeceğiniz kar 50 TL.

300 TL ürün satışı yaptığınızda elde edeceğiniz kar 100 TL.

6.000 TL ürün satışı yaptığınızda ise elde edeceğiniz kar tam tamına 2.000 TL olacaktır.

Pierre Cardin kazandığım parayı nasıl alırım?

Hak edilen primler 50 lirayı geçtiği zaman ödeme alınabilir. 50 liranın altında kalan primler asla nakit olarak çekim talep edilemez. 50 liranın üzerinde olan primleri İBAN numaranıza gönderilecektir. Hak ettiğiniz primler ayın 10 ila 15 i arasında hak ettiğiniz hesabınıza aktarılır.

Pierre Cardin nasıl Üye Olabilirim?

En altta verdiğimiz linke tıklayarak girişimci ol kısmından kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer sistemimize dâhil bir başka kişinin referansıyla üye olacaksınız açılan formda Sponsor Kodu kısmına referans girişimci kodunu yazın. Böylece o kişinin alt üyesi olarak sistemde kaydınız açılmış olacaktır. Sponsor Kodu kısmını boş bırakırsanız doğrudan şirkete bağlı olarak üyeliğiniz onaylanır.

Sizden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde girişimci kayıt formuna yazmaya devam edin. Formu doldururken adres bilgilerinizi sıralamaya uygun şekilde yazın. Mahalle, Cadde, Sokak, Kapı No, Daire No sıralamasında yazarsanız siparişlerinizin tarafınıza ulaşması daha kolay olacaktır.

Pierre Cardin kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibin satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Verilen web sitesinde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin alt ekibinize dahil edecektir.

Pierre Cardin nasıl Alt Üye Ekleyebilirim?

Alt üye eklemek için hesabınızda ana sayfada sağ üstte yer alan Alt Üye Ekle butonuna basın. Açılan formda Sponsor Kodu kısmında otomatik olarak sizin girişimci numaranız çıkacaktır. Alt üye olarak ekleyeceğiniz kişinin bilgilerini doğru bir şekilde sisteme girmeye devam edin. İlgili tercihleri de yaptıktan sonra Kaydet butonuna tıkladığınızda üyelik bilgileri kişinin cep telefonuna gönderilecektir.

Ya da birinin alt üyesi olarak girişimci olmak isteyen kişi Girişimcimiz Olun kısmından Sponsor Kodu numarasına alt üyesi olmak istediği kişinin girişimci numarasını yazarak üyelik oluşturabilir.


Homm Bitkisel ekibimize kayıt olarak katılmak için tıklayınız.

Homm Bitkisel kazanç planını detaylı incelemek için tıklayınız.

Yazımızı nasıl buldunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Visited 6 times, 1 visit(s) today

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp
Destek Hattı
Merhaba, Size Homm Bitkisel işimiz hakkında nasıl yardımcı olabilirim?