Network Marketing Firmaları

Kyani Kazandırıyor mu?

Kyani kazandırıyor mu

Kyani Kazandırıyor mu?

Kyani Kazandırıyor mu ? Perakende Kar Bonusu Kayıtlı bir müşteriye her ürün sattığınızda, toptan fiyat ve satış fiyatı arasındaki farkı kazanırsınız.

Toptan fiyatınız ve Tavsiye Edilen Müşteriniz veya Perakende Müşterinizin ödediği arasındaki fark ise Perakende Kar Bonusunuzdur.

Bu bonus size haftalık bonuslarınızla birlikte ödenecektir.

Kyani Nasıl Para Kazanabilirim?

Kişisel müşterilerinizden biri her ürün satın aldığında bu bonus kazanılır. Bonusu kazanmak için, bonus hesaplanırken minimum Distribütör ’ün Ödeme Seviyesine (minimum 1QV) sahip olmanız gerekecektir.

Örnek: Bir müşterinin ₺378 değerindeki ürünler için bir sipariş —Distribütöre sadece ₺324 mal olacak bir sipariş— verdiğini varsayın. O zaman Distribütör Perakende Kar Bonusu olarak ₺378 – ₺324 = ₺54 kazanacaktır. Müşteri Bonusu Müşteriniz Kyani’den ürün satın aldığında, her siparişin CV’sinin %60’sini bonus olarak elde edeceksiniz.

Bu bonus kişisel müşteriniz her ürün satın aldığında bu bonus kazanılır ve haftalık olarak ödenir. Uygun olmak için bonus hesaplanırken Distribütör ’ün Ödeme Seviyesine (minimum 1QV) sahip olmanız gerekmektedir. Örnek: Müşterinin 50 CV değerinde bir sipariş verdiğini varsayın. Bu sizin için ₺81 kar anlamına gelecektir. Bu kar müşteri siparişindeki CV’nin %60 ile çarpılmasıyla saptanır. Müşteri Bonusu (60% x 50CV = ₺81). Müşteri Bonusu Her ay, müşterilerinizden 750, 2.500 ve 5.000 QV elde ettiğinizde, bonus kazanırsınız. Müşteri bonusunu, ay bazında, yalnızca bir defa alabilirsiniz.

Kyani Kazanç Planı


Homm Bitkisel ekibimize kayıt olarak katılmak için tıklayınız.

Homm Bitkisel kazanç planını detaylı incelemek için tıklayınız.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu