Hayat

İngiltere ARMAGEDDON deneyi

Hristiyanların kıyamet savaşı Armageddon yakın tarihlerde mi?

İngiltere Armageddon deneyi merak edilen deney hakkında Araştırmacı yazar Eray Hacıosmanoğlu’nun açıklamalarını ve diğer araştırmacı yazarlar tarafından söylenenleri sizlerle paylaştık.

Armageddon Savaşı Nedir?

Hristiyan inancında, İncil ve tanımlara göre İncil sonrası yazılmış çizilmiş söylenmiş Hristiyan inancında kıyamet gününde iyilerin ve kötülerin yapacağı savaştır. Savaşın yeri Hristiyan inancında Nasıra kasabası Hz. İsa’nın doğduğu kasabada yapılacak büyük savaştır. Hristiyan inancına göre Hz. İsa dirilttikten sonra olacak olan büyük savaş iyiler ve kötüler arasında olacak diye düşünülmektedir. 3.Dünya savaşı olarak tanımlanabileceğini söyleyen yazarlarımızda mevcut.

23 Nisan İngiltere Armageddon Deneyi

Bir çok araştırmacı yazar 23.04.2023 tarihinde İngiltere’de Armageddon deneyinin yapılacağını YouTube yayınlarında ifade etmektedir. Telefonlardan sesli bildirim geleceğini ve astrologlarında 24 nisana dikkat çektiğini yayınlarında bizlere ifade etmektedirler.

İstanbul’da savaş başlangıcı

Eray Hacıosmanoğlu YouTube yayınlarında 2030 yılına kadar bu savaşın başlayacağını ve İstanbul’un bu savaşta büyük rol oynadığını ve Türkiye’nin savaşa sürükleneceğini yayınlarında sürekli olarak söylemektedir.

Youtube videolarını sizler için paylaştık. İnşallah söylenenler ve düşünülenler olmaz Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.

Konu hakkında değerli yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Yazımızı nasıl buldunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Visited 13 times, 1 visit(s) today

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
WhatsApp
Destek Hattı
Merhaba, Size Homm Bitkisel işimiz hakkında nasıl yardımcı olabilirim?