Homm Bitkisel

Homm Bitkisel Nasıl Üye Olabilirim?

Homm Bitkisel nasıl üye olurum?

Homm Bitkisel nasıl üye veya kayıt olabilirim?

Homm Bitkisel network marketing sektöründe ister çalışıp isterseniz ürünlerinden kullanmak için nasıl üye olabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda detaylı olarak anlatacağım.

Homm Bitkisel üye ve kayıt olma linki

Homm Bitkisel – EBRU ALTINÖZ Kayıt Linki tıklayarak Ebru liderin ekibine katılabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra gelen pencerede aşağıdaki görseldeki bilgileri doldurduktan sonra gönder tuşuna basıyoruz.

Şirketimiz 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir, Yasal ve devlet kontrolünde olduğundan TC kimlik numarası paylaşmanız sizler için herhangi bir sıkıntı sorun oluşturmayacaktır. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Üye, kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra ise WhatsApp üzerinden liderlerimiz iş hakkında detaylar verecektir. Çalışma niyetiniz yok ise sadece ürün kullanımı için kayıt olduysanız, Ürünler hakkında merak ettiğiniz konuları liderlerimize danışabilirsiniz.

Homm Bitkisel Dolandırıcılara Dikkat Edelim

Her sektörde olduğu gibi bu sektör üzerinden insanları kandırmak isteyen kötü niyetliler bulunmaktadır. Bunun için bilgilerinizi emin olmadıkça kimse ile paylaşmayınız. Homm Bitkisel kayıt, üyelik kısmında sizden herhangi bir ücret hiç bir lider yada firma talep etmez böyle bir şey yoktur. Kayıt olurken herhangi bir sponsor, lider linki üzerinden tıkladığınızda üstteki görseldeki formun geldiğine ve sayfa linkinde hommbitkisel.com.tr olduğundan emin olunuz.

Homm Bitkisel Sponsor, Lider nasıl seçmeliyim?

Homm Bitkisel uzun yıllardır faaliyet gösterdiğinden sizleri firmamıza davet eden liderler veya sponsorlar olacaktır. Bu tercihinizi kullanırken sizin iletişimde anlaşabileceğiniz. Firma ve ürünler hakkında sizi bilgilendirecek ve sizinle iş öğrenimi sürecinde size katkı sağlayacak lider seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Tabi karar size ait bu konuda.

 

Homm Bitkisel’de hangi kariyerler bulunur? Hangi kariyerde ne kadar kazanç kazanırım?

Güncel Kazanç Planı hakkında bilgi alabilirsiniz.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu