Homm Bitkisel
Trend

Homm Bitkisel KAYIT OL İşlemleri

Homm Bitkisel kayıt işlemleri

  • Homm Bitkisel ürün kategorisi nelerdir?

Homm Bitkisel; ürün portföyü genel olarak kozmetik ürünler, bitkisel çaylar, bitkisel kremler, bitkisel sabunlar, şampuanlar, bitkisel serumlar ve temizlik ürünleri kategorilerinden oluşmaktadır.

Homm Bitkisel Kayıt Olmanın Avantajları

  • Homm bitkisel ile para kazanmak hakkında;

1- Perakende geliri Örneğin 56 TL katalog fiyatı olan Ürün size 43 TL’ye gelir

2- Geri ödeme geliri %5 ile %25 arasında kariyerinize göre yaptığınız cirodan elde ettiğiniz geri ödeme tutarıdır.

3- Ara Fark geliri temsilcinin kariyer planında belirlemiş olduğu kendi yüzdelik dilimi ile kendi yüzdelik diliminin altındaki bir yüzdelik dilimde bulunan temsilcilerden yapmış oldukları cirolardan oluşan ara farktan elde edilen gelirdir.

4- Turmalin ve üzeri seviyelerde ulaşmış temsilcilerin elde ettiği bir gelirdir temsilci sadece ekibine dahil etmiş olduğu ilk hat temsilcilerinden liderlik geliri elde edebilir bu gelirden faydalanabilmek için direkt bağınızda ki unvan ile aynı veya üst seviyede olmanız gerekmektedir Her direkt bağlı lider için ayrı ayrı ödeme yapılır.

5- Turkuaz ve üzeri seviyesine ulaşmış temsilciler için geçerlidir temsilcilerimiz geldikleri kariyeri üst üste iki ay kurduklarında saha destek bonusu elde edilir. piyasada Araç bonusu olarak da bilinir. Bu gelir İlkay yaptığında ödenmez 2.ay ve diğer aylarda ödenen bir gelirdir. Bu gelir temsilcilerimize 1700 ile 20000 arasında gelir kazanımı sağlamaktadır.

6- 100’de 25 seviyesine ulaşmış temsilciler için geçerli olan bir gelirdir 100’de 25 seviyesine ulaşmış bir temsilcinin alt ekibinde 100’de 25 seviyesine ulaşmış bir temsilcisi var ise kazanç tablomuz da belirtmiş olduğumuz gibi 7 nesilden gelir kazanır yani 7 derinlikten kazanç elde eder

Öncelikle para kazanmanız için en önemli maddeyi söylüyorum.

”Harekete geçmek”  

Ne demek Harekete geçmek ilk adımı atmak yani hemen ücretsiz üye olarak bu işi yapmaya karar vermek. İlk siparişinizi kullanabileceğiniz ürünlerden seçerek yeni işinize ilk yatırımınızı yapmış olacaksınız. Harekete geçmezseniz seyretmeye devam edeceğinizi, hayatınızda değişiklik olmasını beklemek ile geçireceğinizi unutmayın.

  • Öncelikle Homm Bitkisel ürünlerini kullanmak.
  • Kullandığınız Homm Bitkisel ürünlerini ilk olarak çevrenizdeki kişilere tavsiye etmek.  Tavsiye edebilmenin de koşullarını öğrenmek için şirketinizin iş sunumu eğitimlerine katılmanızı, yaptığınız işi sizden önce işin zorluklarını yaşamış kişilerden öğrenmeniz gerekmektedir.
  • Kişileri işinize davet ederken insanları meraklandırın direk işinizden veya ürünlerden bahsetmeyin. Örneğin Arkadaşınızı aradınız Ayşe merhaba karşıma çok güzel bir proje çıktı sana bundan bahsetmek istiyorum. Müsait bir zamandan bir kahve içelim (normal zamanda), yada şu saatte WhatsApp’tan, Skype veya zoom’da buluşup sana bu projeyi anlatmak istiyorum deyip başka detay vermeden telefonu kapatın.
  • Buluşma da şirketinizin size verdiği eğitimlerden aldığınız deneyimlerle bu işi yapamaya başladıktan sonra hayatınızda olan değişikliklerden bahsedin, Kişinin ihtiyacı neyse mesela para kazanmak, özgür olarak çalışmak, zamana ve mekana bağlı olmadan her yerden iş yapmak, uyurken para kazanmak, Homm Bitkisel ürünlerini kullanarak rahatsızlıklarına bitkisel çözüm bulmak. Karşınızdaki kişinin ihtiyacı hangisi ise onun üzerinden işi anlatmaya başlayın çünkü kişi ihtiyacı olan şey ne ise onu tamamlamak için bu işe girecektir.
  • İşinizi anlatırken ürünleri kullanma potansiyeli olan kişilere ürünleri tavsiye etmek. İşi yapabilecek ise, para kazanmayı isteyenlere Homm Bitkisel ile nasıl her ay asgari ücretten fazla gelir elde edebileceklerini, daha sonra ağ pazarlama sayesinde sınırsız kazanca ulaşabileceklerini söyleyin.
  • Bu pandemi ortamında her şey E-Ticarete döndü sizde ev konforunda şirketiniz ürünlerini ve yukarıda bahsettiğimiz iş planı kazanç sistemini çok kolay bir şekilde anlatabilmeniz için facebook, Instagram, Twitter gibi en çok kullanılan platformlarda işinizi tanıtmak kalıyor.
  • Çok Önemli : Son olarak işe başlamak için kullanacağınız sistem  Telefon rehberinizden bu işi yapabilecek 50 kişiyi belirlemek ve bir program yaparak yukarıdaki taktikleri uygulayarak bu kişilere ulaşmak. Bu denenmiş bir istatistiktir .Bu 50 kişiden 10 kişi ürünlerinizden sipariş verecek en az 3 kişisi de sizinle bu yolda yürümek için başlayacak ilk 3 alt üyeniz olacaklardır.
  • Homm Bitkisel Gelir sistemi ;

Homm Bitkisel Neden Kayıt olmalıyım?

1.Perakende Geliri

Temsilciler; katalog üzerinden veya web sayfamızda kişiye özel belirlenmiş olan müşteri satış linki üzerinden %30 kar elde edilen 

sıcak satış geliridir.

2.Hediye Ürün Geliri

Firmamızdan indirimli ürün almak haricinde indirimli aldığımız ürünler üzerinden hediye üründe kazanabilirsiniz.200 TL 350 TL 500 TL 750 TL ve üzeri 

her sipariş girişinde firmamızın haftalık olarak değişen teşvik hediyelerine alabilme hakkına sahip oluruz ve bu ürünlerin satışından %100 kar elde edebiliriz.

3.Geri Ödeme Geliri

Kişinin bulunduğu seviyeye göre vermiş olduğu kişisel siparişlerden doğan geri ödeme geliridir. Sadece bulunduğu yüzdelik dilim kadar geri ödeme geliri alabilir.

Örnek kişi %25 seviyesinde ve 200 tl kişisel sipariş girdiği zaman 200x%25=50 tl brüt kazanç elde edebilir.

Not.Kişi yüzdelik seviyeye gelmesi için en az %7 seviyesinde (750 tl toplam ciro olması gerekmektedir.) 

4.Ara Fark Geliri

Temsilci, kariyer planımızda belirlenmiş olan kendi yüzdelik dilimiyle, kendi yüzdelik diliminin altındaki bir yüzdelik dilimde bulunan temsilcilerden yapmış oldukları cirolardan oluşan ara farktan elde edilen gelirdir.

Örnek %13 seviyesinde olan bir temsilcimizin ekibinde %7 seviyesinde olan bir temsilcimiz 750 TL lik bir satış cirosu var ise %13 seviyesinde olan temsilci ile ara fark kazancı olarak %6 gelir etmektedir.

5.Liderlik Geliri

Turmalin seviyesi ve üzeri seviyelere ulaşmış temsilcilerin elde ettiği bir gelirdir. Temsilci sadece kendi ekibine dahil etmiş olduğu ilk hat temsilcilerinden liderlik geliri elde edebilir. Turmalin ve üzeri seviyeye ulaşmış bir temsilcinin, ekibinin ilk sırasında Turmalin ve üzeri seviyesine ulaşan temsilcilerden 250 TL ile 17.500 tl arasında elde ettiği lider yetiştirme geliridir.

6.Saha Destek Geliri

Turkuaz ve üzeri seviyesi üzerine ulaşmış temsilciler için geçerlidir. Temsilcilerimiz geldikleri kariyeri üst üste iki ay koruduklarında saha destek bonusu elde ederler. Bu gelir ikinci ay ve diğer aylarda tekrarlanan kariyerlere göre ödenen bir gelirdir. Bu gelir temsilcilerimize brüt 1700 TL ile 20.000 TL arasında gelir kazanımı sağlamaktadır.

7.Nesil Geliri

%25 seviyesine ulaşmış temsilciler için geçerli olan bir gelirdir.%25 seviyesine ulaşmış bir temsilcinin alt ekibinde %25 seviyesine ulaşmış bir temsilci var ise 7 nesile kadar gelir kazanırlar.

8.Referans Geliri

İşe dahil ettiğiniz her yeni 140 tl ve üzeri siparişli kayıtta ilk ay %1,5 ikinci ay %2 oranında ekstra nakit bonus geliri kazanılır.

9.Seyahat Bonusu

Kalsedon seviyesi ve üzerine ulaşmış temsilciler için geçerli bir gelirdir. Gelmiş olduğunuz yüzdelik dilimine göre puan kazanarak yapılan seyahatlere puan kullanarak ücretsiz katılma hakkı veya indirim hakkı kazanılır.

Homm Bitkisel Kayıt ol

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Homm Bitkisel nasıl kayıt olabilirim detaylı yazımız için tıklayınız.

Homm Bitkisel kazanç planını detaylı incelemek için tıklayınız.

(Visited 78 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu