Network Marketing Firmaları

Gano Excel nasıl para kazanılır?

Gano excel nasıl para kazanılır?

Gano excel nasıl para kazanılır?

Gano Excel kariyerleri

Öncelikle Gano Excel kariyer seviyeleri aşağıdaki gibidir;

  • DİSTRİBÜTÖR
  • DİREKTÖR
  • RUBY DİREKTÖR
  • DIAMOND DİREKTÖR
  • SILVER DIAMOND DİREKTÖR
  • GOLD DIAMOND DİREKTÖR
  • CROWN DIAMOND DİREKTÖR
  • CROWN AMBASSADOR
  • PRESIDENTAL CROWN AMBASSADOR

Gano Excel nasıl para kazanılır?

Gano Excel firması uluslararası bir firma olduğundan ve ülkelere göre para birimleri farklılık gösterdiğinden dolayı adil bir kazanç planı sağlamak adına her bir ürünün standart puanları vardır. Örneğin (vereceğim rakamlar gerçek rakamlar değil) Türkiye’de Gano klasik kahvenin fiyatı 30 TL iken Almanya’da 10 Euro olsun. Fiyatlar farklı görünmesine rağmen hem Türkiye’de hem de Almanya’da bu ürünün puanı alış enflasyonuna göre 13’tür yani 13 PV değerindedir. PV=Puan. Para birimlerinden kaynaklanacak sorunları ortadan kaldırmak adına böyle bir çözüm bulunmuştur.  

Gano Excel kazanç planında kilit nokta 2500 PV ye ulaşmaktan geçer. 2500 PV (puan)’a ulaştığınızda ilk kariyer basamağı olan Direktör seviyesine ulaşmış olursunuz. Peki bu seviyeye nasıl ulaşırım? 

Gano Excel bayiliğine en üst paketten giriş yaptığınızı varsayalım. Bu paket karşılığında 550 PV kazanırsınız. Kendiniz gibi 4 kişiyi daha bu paketten bayi yaptığınızda her birinin kazandığı 550 PV doğrudan size de yansıyacak ve;

Siz 550 PV + (4 arkadaşınız 550×4) 2200 PV2750 PV 

Toplamda 2750 PV’ye ulaşarak, 2500 PV sınırını geçtiğiniz için Direktörlük kariyerine hak kazanmış olacaksınız. Bu arada sisteme girecek herkes 550 PV lik paketten girmeyebilir. Burada anlattığım Direktörlük kariyeri için en kısa yoldur. Bundan sonraki kariyer adımları da Direktörlük üzerine kurulu. Onu da şu şekilde açarak anlatmaya devam edelim.

Siz Direktör oldunuz. Bir üst kariyere yani Ruby Direktörlük kariyerine erişmek için ihtiyacınız olan, alt ekibinizde üç ayrı koldan Direktör çıkarmak. Yani sizin yaptığınız gibi alt ekibinizden üç ayrı koldan 3 kişi sizin yaptığınızı uyguladıklarında onlar da Direktör olacak ve siz de Ruby Direktör kariyerine ulaşmış olacaksınız. Aynı mantıkla size direk bağlı olsun olmasın, 6 ayrı koldan Direktör çıkardığınız zaman Diamond Direktör kariyerine ulaşmış olursunuz. 

Silver Diamond Direktör kariyeri için iki ayrı koldan Diamond Direktör çıkarmanız gerekiyor. Gold Diamond Direktör kariyeri için 4, Crown Diamond Direktör kariyeri için de yine ayrı kollardan 6 tane Diamond Direktör çıkarmanız gerekiyor.

Burada anlaşılması gereken aktif olan 6 hat size yetecek. Tabi ki 6 hatla sınırlı değilsiniz. Daha fazla hat açabilirsiniz ya da daha az. Fakat yüksek kariyerler hedefliyorsanız ki hedefleyin 🙂 en az 6 hat açmanız sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca bu kariyer basamaklarını sırayla atlayacaksınız diye bir kural da yok. Yani isterseniz sadece iki hattan giderek iki Diamond Direktör çıkartarak doğrudan Silver Diamond Direktör kariyerine ulaşabilirsiniz. Daha sonra yeni hatlar açarak 6 hat ile Crown Diamond Direktörlük kariyerine yelken açabilirsiniz. Bu işin en güzel yanlarından biri de bu zaten. Her şey sizin kontrolünüzde. Network Marketing özgürlük demek 🙂

GANO EXCEL KAZANÇ PLANI


GANO EXCEL network marketing sistemi ülkemizde bulunan diğer network marketing sistemlerine göre çok daha avantajlı şartlar içermektedir. Bu sistemde genel olarak 2 farklı yol izlenmektedir. Bunlardan bir tanesi ürün satışı üzerine sistemi kurmak ve asıl geliri perakende satıştan elde etmektir diğer yol ise GANO EXCEL firmasının izlediği yol olan ağ kurmak ve genişletmek üzerine kurulan sistemdir. Gano Excel firmasında ürün satmak ikinci planda tutulmaktadır çünkü bu zaten kendiliğinden belki de çok bir çaba sarfetmeden insanların çevrelerindekilerin gördüğü etkilerden dolayı talep göstereceği bir durumdur. Diğer network marketing firmalarının üyeliği ikinci planda tutmalarının en büyük nedeni ürünlerinin Gano Excel ürünleri gibi kuvvetli etkilerinin olmaması ve insanların bu kadar dikkatini çekmemesidir. Network marketing sisteminde GANO EXCEL firmasının izlediği yolu izleyip ağ kurma üzerine sistemini kuran firmaların kazanç sistemlerinin GANO EXCEL e göre çok daha zor olduğunu görüyoruz. Puan toplamanın ne kadar zor olduğunu, kariyer atlamanın ne kadar zor olduğunu ve prim yüzdelerinin GANO EXCEL ile karşılaştırıldığında ne kadar düşük olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca GANO EXCEL in kazanç sisteminin diğer firmaların kazanç sisteminden en önemli farklarından birisi de her ay belli bir satış veya puan kotanızın olmayışı, hiçbir çalışma yapmasanız dahi ne puanınızda ne de kariyeriniz de herhangi bir gerileme olmamasıdır. Gano Excel ürünlerinin bir diğer önemli özelliği de etkisini çok kısa sürede en önemli rahatsızlıklarda bile gösterebiliyor olmasıdır. Bu sebeple kullanan insanların bu işe girmek istemeleri çok kısa zaman alacaktır ve bu durum ağınızın hızla büyümesine, bununla bağlantılı olarak kazancınızın da kısa zamanda büyümesine neden olacaktır.

Bu sistemde aldığınız her ürün bir puana sahiptir ve bu puanınız sizin kazanç yüzdenizin artmasını sağlayacaktır. Sisteme girdiğinizde Distribütör kariyerinden başlarsınız puanınız 2500 e ulaştığınızdan kademe atlar ve Direktör olursunuz ki bu sizin ağınızda dönen cironun %20 sinin otomatikman prim olarak size kazanç sağlaması demektir. Bunun yanında perakende satışlarda üyeliğiniz sebebiyle ürünleri ucuza aldığınızdan dolayı sattığınız oranda kazancınız olacaktır.
Bu seviyeden sonra kademe atlamaları ise şu şekilde ilerlemektedir. Eğer ağınızda bulunan kişilerden 3 tanesi Direktör olursa sizin kademiniz Rubby Direktör olacaktır ve bu da sizin yüzdenizin %26 ya çıkması demektir eğer ağınızdan 6 tane direktör çıkarırsanız kademeniz Diamond Direktör e çıkacaktır ve bununla beraber yüzdeniz de %32 ye çıkacaktır ki bu seviyeden sonra kazancınız sizi tatmin edici hatta Türkiye şartlarına göre üst düzey bir gelir denecek seviyeye çıkmış olacak. Bahsettiğimiz çıkartmanız gereken direktörler altınızda bulunan herhangi bir ağda olabilir bu direktörlerin ilk 3 ağınızdan olması veya aynı kişiler üzerinden devam etmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu noktada da kazanç sistemi sizi bağımsız kılarak işinizi kolaylaştırmıştır. Bu seviyeden sonra kademe atlamanız ağınızdan çıkacak her 2 Diamond Direktörde bir gerçekleşecektir ki Diamond Direktör seviyesinde çıkaracağınız 2 Diamond Direktör sizin kademenizi Silver Diamond Direktöre yüzdenizi de %35 e çıkaracaktır Diamond Direktör sayısı 4 e yükseldiğinde sizin de kademeniz Gold Diamond Direktör e yüzdeniz ise %38 e yükselecektir eğer Diamond Direktör sayısı 6 ya çıkarsa sizde kariyerinizde ki en yüksek seviyeye gelerek Crown Diamond Direktör kariyerine ulaşarak yüzdenizi de %40 a çıkarırsınız.


Homm Bitkisel ekibimize kayıt olarak katılmak için tıklayınız.

Homm Bitkisel kazanç planını detaylı incelemek için tıklayınız.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu