Network Marketing Firmaları

Eric Worre network uzmanı kimdir?

Erric Worre

Eric Worre network uzmanı kimdir?

Eric Worre network uzmanı kimdir?, ağ pazarlamasında network sektöründe yirmi yıldan fazla bir süredir öncü olmuştur. Seçkin kariyeri boyunca 15 milyon dolardan fazla kazanıldı. 60’tan fazla ülkede 500.000’den fazla distribütörden oluşan satış grupları oluşturdu ve 200 milyon dolarlık doğrudan satış yapan bir firmanın başkanı olarak çalıştı.

Eric, dünya çapında ev sahipliği yaptığı canlı etkinliklerde 250.000’den fazla kişiye nasıl başarılı ağ pazarlamacıları olunacağını öğretti.2009’dan beri Network Marketing topluluğu için 1.400’den fazla ücretsiz video oluşturdu. Dünya çapında 500.000 distribütörü ile alt hatlar kurdu; 200 milyon dolarlık doğrudan satış organizasyonunun başkanı olarak görev yaptı; daha sonra satın alınan bir ağ pazarlama şirketi olan The People’s Networkü kurdu; ve çok seviyeli pazarlamanın kim olduğu konusunda eğitimli, danışılmış ve koçluk yapmıştır.

Eric Worre tavsiyeleri

Eric Worre, tavsiyesi “gülümsemeniz logonuzdur, kişiliğiniz kartvizitinizdir ve insanları nasıl hissettirdiğiniz ticari markanızdır” ve gülümsemeniz logonuzdur, kişiliğiniz kartvizitinizdir ve başkalarını nasıl hissettirdiğiniz ticari markanızdır.

Etkili İnsanlarla Bağlantı Kurun.

Eric Worre, dünyanın en iyi kişiliklerinden bazılarıyla röportaj yaptı, sahneyi paylaştı, işbirliği yaptı, ortaklık kurdu ve hatta filme aldı. Pitbull, Sir Richard Branson ve daha fazlası örneklerdir. Bu ilişki, elbette, itibarınızı artırır ve erişiminizi genişletir.


Homm Bitkisel ekibimize kayıt olarak katılmak için tıklayınız.

Homm Bitkisel kazanç planını detaylı incelemek için tıklayınız.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu