Hayat
Trend

Deprem Savaşın Habercisi mi ?

deprem savaş için mi yapıldı?

Deprem Savaşın Habercisi mi ? Yaşanılan deprem savaş için mi yapıldı?

Deprem yapay ve tetiklenen bir deprem mi?

Türkiye ve Libya arasında imzalanan hidrokarbon anlaşması  sonrası Yunanistan’ın gündeminden düşmedi. Anlaşmanın imzalanmasının ardından Yunanistan, Türkiye’nin ‘savaş sebebi’ olarak nitelediği 12 mil sorunu ve Ayasofya’nın cami oluşu iki ülke arasındaki sorunu tetikledi.

Bu olaylar sonrası Yunanistan arkasına NATO birlikleri ve Amerika Birleşik Devletlerini arkasına alarak Adaları silahlandırıp ABD’nin arkasında olduğunu Yunanistan belirterek dik duruş sergileyip Türkiye’mizi tahrik etme girişimlerinde ( Uçaklarımıza kilit atarak veya yolladığı gemi vb. durumlarla tahrik edici tavırlarda) bulunmuştur.

Bu kadar gerginlik artmışken;

Güç gösterileri yapılırken Türkiye’nin yaptığı Efes tatbikatı ve Yunanistan’ın NATO birlikleriyle birlikte tatbikatları bulunurken onların arkasında olduğunu resmen bize gösterirken bu olanlar normal mi?

Deprem öncesi yapılan son gelişmelerden;

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Amerikan Büyükelçisi’ne buradan söylüyorum, hangi gazetecilere yazı yazdırdığını biliyorum, pis ellerini Türkiye’nin üzerinden çek, çok net söylüyorum, pis ellerini Türkiye’nin üzerinden çek. Neleri yaptırdığınızı, hangi adımları attırdığınızı, Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi net bir şekilde biliyorum. O pis ellerinizi, o maskeli, sırıtan yüzlerinizi Türkiye’nin üzerinden çekiniz. Bu kadar açık” dedi

Yanıt olarak ;

“ABD hükümetinin Türkiye’yi karıştırmaya yönelik çabalara katıldığı ya da destek verdiği şeklinde her türlü ima yanlıştır.”

Cevabı gelmiştir.

Olayın üstüne ABD savaş gemisi İstanbul boğazına gelerek;

ABD Büyükelçisi Jeffry L. Flake, İstanbul Boğazı’na demirleyen “USS Nitze” isimli savaş gemisini ziyaret etti. Flake, “Türkiye ile dostluğumuz var. Türkiye ve ABD iyi birer müttefik” dedi.

Sonrası bir fotoğraf paylaşıldı ve ABD bayrağı yeteri kadarından büyük ve namlu bize karşı çevriliyken Türkiye bayrağı neden küçük bırakılmıştır?

Söylenenler ve yapılanlar hep farklıydı. Bu biz sizden büyüğüz veya tehdit miydi?

İSVEÇ’TE KUR’AN-I KERİMİN YAKILMASI ?

Paludan, Paskalya tatili boyunca İsveç’in başkenti Stockholm ile Malmö, Norköpin ve Jönköping kentlerinde Müslümanların kalabalık yaşadığı mahalleler ve cami önlerinde polis korumasında Kur’an-ı Kerim yakma provokasyonunda bulundu.

Bu olay sonrası Türkiye’den NATO’ya girişine onay verilmeyeceğini bildirdikten sonra;

Türkiye’deki konsolosluklar kapatıldı.

İstanbul’da yer alan Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre ve İngiltere güvenlik gerekçesiyle halka kapatıldı. Konsolosluklara vize ve benzeri işlemler için randevu alan vatandaşları randevuları iptal edildi. Konsolosluklar olası protestolar ve Batılı hedeflere yönelik artan tehdit nedeniyle bir süre kapatıldı.

Türkiye’ye gitmeyin ve ziyarette bulunmayın bilgisi verildiği söylenilmektedir.

Olaylar sürekli olarak gelişip ve ilerlerken

İstanbul Kağıthane ilçesinde ilk 3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

ABD savaş gemisi geldi ve Dolmabahçe sarayının karşısına demir attı.

Demir attıktan sonra Süleyman Soylu’nun hedef aldığı Jeffry L. Flake gövde gösterisinde bulundu.

Sonrası Türkiye’nin 10 ilinde çok büyük deprem yaşandı.

7.7 ve ardından 7.6 deprem Türkiye’de büyük deprem yaşandı ve anormal bir depremdi.

Deprem sonrası ilk Açıklama ABD’den gelirken ve yardım talebinde bulunulması halinde ilk olarak beklediklerini belirttiler.

Eğer talep edildiği halde USS George HW Bush uçak gemisini size gönderebiliriz. Zaten yakınınızda olduğu söylenilmektedir.

2002 Millennium Challenge tatbikatı

BİN YILIN MEYDAN OKUMASI

Millenium Challenge 2002; ABD Ordusunun “Bin Yılın Meydan Okuması” ismi altında 24 Temmuz 2002’de Lozan’ın yıldönümüne gelen bir tarihte Nevada Çölü’nde icra ettiği 22 gün süren bir tatbikat olarak kayıtlara geçmişti. Tatbikatın senaryosu ise; Akdeniz’de bir ada sorunu yaşayan ve birçok azınlık barındıran bir ülkeyi kapsayan bir  tatbikat olup Hedef ülkenin stratejik açıdan iki kıtayı birbirinden ayıran bir su yolunun üzerinde ve iki kıtada birden toprağı bulunuyor ifadesi geçmektedir.

96 SAAT VURGUSU

Senaryosu : Hedef ülke, bazı denizyollarını kontrol etmektedir. bir ada ülkesiyle şiddetli sorunları vardır.

Bu ülkede çok büyük bir deprem yaşanılır ve sivil hükümet depremle mücadele edemez ve kaos durumda bölge yönetimi duruma el koyar ve uluslararası yardım çağrısı yapılır. ABD istenilen yardımın NATO ve kendi askerleri tarafından yapılmasını şart koyar ve böylece ülkeye girmekte olan ABD askerlerinin miktar ve faaliyetlerinden kuşkulanan olayların yaşanılan ülke ordusuyla ABD ordusu arasında savaş çıkar ve ülke 96 saat içinde işgal edilir.

Yapılan tatbikat bunu içermektedir.

Yunanistan’a giden USS George HW Bush savaş uçak gemisi askeri yardım talebi bulunmadığı halde Doğu Akdeniz’e konumuna geldi.

Bu bir komplo teori olabilir veya benzetme farklı planlarda olabilir. İstenilen planlarda ertelenebilir.

Türkiye’nin memleketimizin şuan için canı yandı ve zor durumda olduğumuzu tüm ülkeler bilmektedir.

Gün birlik zamanı ve birbirimizi kollama zamanıdır.

Dört bir yanımız düşmanla sarılı iken her provokasyondan uzak duralım.

Şuan için en kötü durum içten ülkemizin karışmasıdır. Türk’ün Türk’ten başkası dostu yoktur.

Memleketimiz yara almışken bu durumlar inşallah olmaz ve yaralarımızı daha kolay beraber sararız inşallah.

Türkiye için ve memleketimiz için birlik zamanı diyoruz.

Yaşanılan olayların bu kadar tesadüf olmayacağını ve bir çok insanımızın kafasında bu soru işaretleri olduğunu düşünmekteyiz.

Detaylı haberler dost sitemizdede paylaşılmıştır SAVAŞ KAPIDA MI? – Komplo Teori linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

ALINTIDIR.

Kaynak : Youtube yayınları Eray Hacıosmanoğlu takip edebilirsiniz.

(Visited 155 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu