İş Fikirleri

AYAKKABI Tasarlayarak Para kazandıran Siteler

Ayakkabı tasarlama siteleri

Ayakkabı tasarlayarak para kazandıran siteler

Ayakkabı tasarımı yaparak para kazanmak

AliveShoes sitesi ayakkabı tasarlamak ve para kazanmak isteyenler için önemli bir web sitesidir. Tasarım hakkındaki tecrübeleriniz ve fikirleriniz ile sektörde en iyi şekilde para kazanmak isteyenler için sizlere AliveShoes adlı web sitesini detayı açıklayacağız.

AliveShoes Nedir?

Tasarım ile para kazanma konusunda pek çok web sitesi mevcuttur.  Bunlardan birisi olan AliveShoes, sunduğu olanaklar ile bu zamana kadar pek çok kişinin bu işten iyi bir gelir elde etmesine imkan tanıdı.  Özel İtalyan kalitesinde ayakkabılara imkan tanıyan bu site, insanların tasarımlarını daha farkı fikirlerin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor.

Merak edilen diğer bir konu ise site üzerinden paranın nasıl çekileceği hesabınıza aktarım yapabilmeniz için en az 100$ kazanmanız gerekiyor. Bu kazanca ulaşan kullanıcılar, kazancını banka hesabına aktarabiliyor. PayPal ile beraber de alınabiliyor.

Paypal Türkiye’de yasaklandığından dolayı farklı yolları düşünebiliriz.

Payoneer hesabından aktarım yapabilirsiniz. ( Payoneer hesaba para aktarım detaylı anlatım  )

Ayakkabı tasarlayıp para kazanabileceğiniz siteler

  • YourReebok
  • NikeId

İki sitede aynı şekilde tasarım yaparak para kazanabilirsiniz.

Ayakkabı tasarım için üyelik oluşturma

Web sitesine giriş yapıldığında hesap oluştururken ad soyadı, cinsiyet, e-posta adresi, ülke ve şehir bilgileri istenilmektedir. Sonraki aşamada meslek, geçmiş, URL ve sosyal medya ile ilgili çeşitli sorular soruluyor zorunu alanları girilmesi istenilmektedir. Bu soruları cevapladıktan ve şifre belirlendikten sonra kullanıcı, başvuru kaydını gönderebilir. Başvuru işlendikten sonra e-posta adresine onay maili gelecektir. Onay maili geldiğinde web sitesinde hesaba giriş yapıp tasarım yapmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı anlatım için video arkadaşımız paylaşmış izleyebilirsiniz.


Bayilik alabileceğiniz firmalar listesi için TIKLAYINIZ

(Visited 19 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu