Magazin

KARGA Dövmesi Alperen Duymaz

Karga dövmesi

Alperen Duymaz

Alperen Duymaz Karga Dövmesi Son yaz dizisinde fenomen hale gelen dövme Ego dizisinde Alperen Duymaz’ın sildirmediği görünmektedir.

Trend dizilerden olan Son Yaz dizisinde Akgün Gökalp Taşkın ( Alperen Duymaz ) Savcı Selim Kara ( Ali Atay ) arasında karga hikayesi şöyle geçmişti;

Karga dövmesi

Akgün Gökalp Taşkın ”çocukluğunda deniz kenarında sahilde bir evimiz vardı ve bende o sahil kenarına bayılıyordum. Kargalar oluyordu o sahilde bende o kargalara ekmek atıyordum. Kırıntıları oraya bırakıyordum ve uzaklaşıyordum. Uzaktan izliyordum o kargaları geliyorlardı, yiyorlardı. Sahildeki diğer çocuklar bir gün o kargaları taşlamaya başladı. Benimde gözüm döndü. Ben çocukları bir taşlamaya başladım savcı büyük büyük el kadar taşlar atıyorum. Bir tanesinin kafasına geldi açıldı kafası ta bu kadar hastanelik oldu çocuk. Sonra gel zaman git zaman bir hafta sonra yine ben gittim o sahile kargalardan bir tanesi geldi benim omzuma kondu. İnanamıyorum omzumda bir tane karga var yani simsiyah kocaman bir şey, sonra o karga beni bir sene boyunca takip etti savcım. İnanır mısın? Ben nereye gidiyorum o karga oraya geliyor. Ben nereye gidiyorum o karga orada Allah’ım kafayı yiye cem ya. Sonra meğer öğrendim ki Kargalar yapılan iyiliği unutmazlarmış.”

Dizi hikayesinde karga dövmesi ve hikayesi böyle anlatılmaktadır.

Karga dövmesi Tatto dünyasında Ölüm ve kıyamet alameti olarak anlam verildiği de söylenilmektedir.

Dövme, insanlığın keşfetmiş olduğu en eski iletişim yollarından biri olduğu söylenilmektedir.

Dövme sevenler ve Alperen Duymaz fanları için bilgi amaçlı paylaşıldı. Değerli okuyucularımız dövme seven veya ne yaptırmak istediğiniz konusunda yorum yapmanızı ve tavsiyelerde bulunmanızı rica ederiz.


Homm Bitkisel ekibimize kayıt olarak katılmak için tıklayınız.

Homm Bitkisel kazanç planını detaylı incelemek için tıklayınız.

(Visited 872 times, 1 visits today)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu